Aktualności

Senior+ – wyniki konkursu (edycja 2019)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2015-2020 (edycja 2019) na utworzenie lub wyposażenie placówki – moduł 1 oraz na zapewnienie funkcjonowania już istniejących placówek - moduł 2.

czytaj więcej...

OSA 2019

Od dzisiaj można składać wnioski do Programu Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2019. OSA to ogólnodostępne plenerowe miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku dla całych rodzin. 

czytaj więcej...

Artykuł prasowy

Zachęcamy do zapoznania sie z cyklicznym artykułem prasowym Posła Kazimierza Moskala.

czytaj więcej...

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2018 rok

Ministerstwo Sportu i Turystyki jak co roku, dokonało podsumowania wyników poszczególnych klubów sportowych w Polsce w rywalizacji Systemu Sportu Młodzieżowego w 2018 r.

czytaj więcej...

77. posiedzenie Sejmu

W środę 30 stycznia Izba zbierze się na 77. posiedzeniu. W porządku obrad są m.in. rządowy projekt ustawy o rodzicielskim świadczeniu uzupełniającym „Mama 4 plus”, poselskie propozycje zapewniające jawność wynagrodzeń kadry kierowniczej banku centralnego. 

czytaj więcej...

Dzień Seniora w Ostrowie

W dniu 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Ostrowie odbyło się spotkanie Seniorów pod hasłem "Razem - we wspólnocie trwajmy w radości Bożego Narodzenia". Organizatorami spotkania była Akcja Katolicka parafii NMP Królowej oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Ostrowie.

 

czytaj więcej...

Obchody 156 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, Ropczyce

22 stycznia 1863 r. wybuchło POWSTANIE STYCZNIOWE- największe polskie powstanie narodowe. Jak co roku upamiętniliśmy to wydarzenie w Ropczycach.

czytaj więcej...

76. posiedzenie Sejmu

Głosowania nad ustawą budżetową na 2019 r. to główny punkt 76. posiedzenia Sejmu, które rozpocznie się w środę 16 stycznia o godz. 10:00. Posiedzenie otworzy blok głosowań, który zdominują szczegóły budżetu państwa na 2019 r.

czytaj więcej...

Artykuł prasowy

➡ Realizujemy program prorodzinny

➡ Środki na kontynuację budowy sieci wodociągowej w Gliniku i Broniszowie

czytaj więcej...

Prace Sejmu 2018 r. Podsumowanie najważniejszych przyjętych ustaw

Minione 12 miesięcy to intensywny czas na Wiejskiej. W 2018 r. Sejm uchwalił szereg ustaw ważnych dla Polaków. Zapraszamy do zapoznania sie z zestawieniem najistotniejszych zmian w prawie.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl