Aktualności

Zgromadzenie Narodowe z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu RP

Zgromadzenie Narodowe z okazji 550-lecia Parlamentaryzmu RP odbyło 13 lipca br. na Zamku Królewskim w Warszawie. W jego trakcie Orędzie wygłosił Prezydent Andrzej Duda. 

czytaj więcej...

Artykuł prasowy

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem prasowym na temat rządowego programu Dobry Start oraz dotacji samorządu wojewódzkiego na ochronę zabytków. 

czytaj więcej...

Wywiad z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim z najnowszego tygodnika Sieci. 

czytaj więcej...

Oświadczenie

Oświadczenie o braku planów przeniesienia Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądu Rejonowego w Ropczycach do Sądu Rejonowego w Dębicy.

 

czytaj więcej...

66. posiedzenie Sejmu

Przekształcenie użytkowania wieczystego, reliktu PRL, we własność to jedna z istotniejszych propozycji legislacyjnych w planie rozpoczynającego się we wtorek 66. posiedzenia Sejmu.

czytaj więcej...

65. posiedzenie Sejmu

Najistotniejszym punktem obrad będzie debata nad pakietem pilnych rządowych projektów nowelizacji ustaw o odpadach oraz o Inspekcji Ochrony Środowiska.

czytaj więcej...

Zaproszenie

Zapraszamy na kolejne spotkania z parlamentarzystami PiS w najbliższą niedzielę 1 lipca 2018r. w Domu Kultury w Brzezówce.

czytaj więcej...

Delegacja z Litwy w Biurze Poselskim

17 czerwca br. w swoim Biurze Poseł gościł delegację młodzieży i nauczycieli, która przybyła do Gminy Ropczyce w ramach wymiany młodzieży z Zespołem Szkół w Gnojnicy Dolnej.

czytaj więcej...

NASZA NIEPODLEGŁA w Gnojnicy Dolnej

Dnia 18 czerwca 2018 r. Poseł Kazimierz Moskal wziął udział w patriotycznej akademii w Zespole Szkół w Gnojnicy Dolnej. Odbyła się ona w związku z powitaniem delegacji szkoły partnerskiej- Szkoły Podstawowej w Kiwiszkach na Litwie.

czytaj więcej...

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty dziekuję za pracę w mijającym roku szkolnym oraz gratuluję osiągniętych wyników. Życzę udanych i słonecznych wakacji.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl