Aktualności

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017

 Wraz z końcem bieżącego roku szkolnego mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, realizowania planów i marzeń. Gratuluję osiągniętych wyników i życzę udanych wakacji.

 

 

 

 

 

czytaj więcej...

Wywiad na temat dodatkowej karetki w powiecie ropczycko- sędziszowskim

 Pani wojewoda Ewa Leniart usprawnia system ratownictwa medycznego, dzięki czemu mieszkańcy będą mieć zapewnioną szybszą pomoc i większe bezpieczeństwo. Działacze PSL pozorowaną aktywnością próbują przykryć swoje zaniedbania z poprzednich lat.

 

czytaj więcej...

Wystąpienie sejmowe w sprawie wsniosku o referendum dot. reformy oświaty

Na zakończonym dziś posiedzeniu Sejmu posłowie zdecydowali o skierowaniu do komisji ustawodawczej obywatelskiego wniosku o przeprowadzenie ogólnokrajowego referendum w sprawie reformy edukacji.  

 

 

 

czytaj więcej...

44. posiedzenie Sejmu, 20-22 czerwca 2017 r.

 Odpisy podatkowe dla firm kupujących nowe maszyny i urządzenia, dopuszczenie stosowania marihuany w celach leczniczych i usunięcie komunistycznych nazw ulic i pomników - to główne projekty znajdujące się w porządku obrad rozpoczętego dziś 44. posiedzenia Sejmu.

 

 

czytaj więcej...

Sejm uczcił 80. rocznicę rozpoczęcia budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego

W roku 2017 mija 80. rocznica rozpoczęcia budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego. Sejm RP wczoraj w specjalnej uchwale wyraził uznanie i szacunek dla naszych przodków, którzy w trudnych i niepewnych czasach 20-lecia międzywojennego i podczas pierwszych lat niepodległości Polski, dążyli do jej rozwoju gospodarczego.

 

 

czytaj więcej...

Armia Krajowa w Powiecie Dębickim

We wtorek 6 czerwca w Brzeźnicy miało miejsce rozstrzygnięcie 13. edycji konkursu Armia Krajowa w Powiecie Dębickim, organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej.
Celem konkursu jest kultywowanie pamięci o dziejach Armii Krajowej w obwodzie dębickim i ludziach, którzy ją tworzyli.

czytaj więcej...

43. posiedzenie Sejmu

Ustawa o opłatach abonamentowych, o komornikach sądowych, a także uchwały ws. ustanowienia 2018 Rokiem Ireny Sendlerowej i Rokiem Praw Kobiet - to najważniejsze punkty rozpoczynającego się w środę 43. posiedzenia Sejmu. Posłowie będę obradować trzy dni.

czytaj więcej...

135 lecie założenia szkoły w Straszęcinie

W niedzielę 4 czerwca poseł Kazimierz Moskal wziął udział w obchodach jubileuszu 135 lecia złożenia Zespołu Szkół w Straszęcinie.
 
 
czytaj więcej...

Artykuł prasowy: Wspieramy aktywność fizyczną dzieci i młodzieży.

Rząd Premier Beaty Szydło czynnie wspiera rozwój infrastruktury sportowej oraz aktywność sportową dzieci i młodzieży.


 

 

 

 

 

czytaj więcej...

"Przyjaciel Dzieci"

Dziś Biuro Poselskie odwiedziły dzieci z Ochronki Sióstr Służebniczek oraz wręczyły Posłowi K. Moskalowi przyznany przez ropczyckich przedszkolaków zaszczytny tytuł "Przyjaciela Dzieci".
czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl