Aktualności

Ruszył konkurs o stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na rok 2018/II

Do 9 kwietnia 2018 roku trwa nabór wniosków w ramach konkursu na stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na rok 2018/II.

czytaj więcej...

Rusza III edycja Rządowego Programu KLUB!

Kluby sportowe mogą już składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB – edycja 2018.

czytaj więcej...

Dodatkowe 500 mln zł na drogi lokalne- w sumie 1,3 mld zł

W tym roku rząd zdecydował o przekazaniu największej, w stosunku do lat poprzednich, kwoty z rządowego programu na rzecz rozwoju i konkurencyjności regionów poprzez wsparcie drogowej infrastruktury lokalnej.

czytaj więcej...

60. posiedzenie Sejmu

We wtorek o godzinie 10.00 rozpocznie się 60. posiedzenie Sejmu. Posłowie wysłuchają informacji szefa MSZ o zadaniach polskiej polityki zagranicznej, będą pracować nad ułatwieniami dla inwestorów i przedsiębiorców, zajmą się też poszerzeniem programu „Za życiem”. Obrady potrwają do czwartku.

czytaj więcej...

Zwycięstwo w Brzezinach!

Pan Marek Kąkolewski, startujący z poparciem PiS, wygrał wybory uzupełniające do Rady Gminy w Wielopolu Skrzyńskim w Brzezinach.

Ta wygrana to dobry znak przed jesiennymi wyborami samorządowymi

czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Gminie Sędziszów Młp.

8 marca 2018 r. na zaproszenie burmistrza Bogusława Kmiecia w sędziszowskim Domu Kultury spotkały się panie z kół gospodyń wiejskich, radne miejskie oraz panie, które zasiadają w Radzie Seniorów.

czytaj więcej...

8,5 mln zł na sprzęt ratowniczy dla strażaków

Dzięki 8,5 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości podkarpaccy strażacy ochotnicy pozyskają sprzęt ratowniczy niezbędny do pomocy ofiarom wypadków.

czytaj więcej...

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Jodłowej

Uroczystości odbyła się 11 marca. Organizatorami byli: Paweł Ciszczoń-przewodniczący zarządu PiS gminy Jodłowa i Grzegorz Kita - szef Klubu Gazety Polskiej w powiecie dębickim.

czytaj więcej...

W Ropczycach uczczono pamięć Żołnierzy Niezłomnych

Uroczystości upamiętniające Żołnierzy Niezłomnych Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej miały miejsce w Ropczycach w dniu 11 marca.

czytaj więcej...

„Senior+” – dodatkowy nabór ofert

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił dodatkowy nabór ofert w ramach programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, edycja 2018. Oferty można składać do 20 marca br.


 

 

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl