Aktualności

Ruszył nabór w ramach Rządowego Programu KLUB – edycja 2020

Ruszył nabór wniosków w kolejnej edycji Rządowego Programu Klub. Wnioski będą przyjmowane do 15 marca 2020 roku. Do podziału jest 40 mln zł.

czytaj więcej...

Wybór prezydiów komisji sejmowych

W dniu 14 listopada w Sejmie odbywały się pierwsze posiedzenia komisji sejmowych, w trakcie których wybierano prezydia komisji.

czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada

W poniedziałek 11 listopada w całej Polsce świętowano 101. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.Poseł Kazimierz Moskal oraz przedstawiciele Biura Poselskiego wzięli udział w uroczystościach w Ropczycach, Dębicy, Sędziszowie Młp., Wielopolu Skrz. oraz Kamionce.

czytaj więcej...

Ślubowanie poselskie

12 listopada odbyło się pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji, w trakcie którego posłowie złożyli ślubowanie poselskie.

czytaj więcej...

Inauguracja IX kadencji Sejmu

We wtorek (12 listopada) o godz. 12.00 Marszałek-Senior Antoni Macierewicz otworzy pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji.

czytaj więcej...

Pro publico bono

Zapraszamy do obejrzenia audycji Pro publico bono z udziałem m.in. posła Kazimierza Moskala.

czytaj więcej...

Statystyka aktywności posłów VIII kadencji Sejmu

Kancelaria Sejmu RP przygotowała statystykę aktywności posłów w mijającej kadencji Sejmu. Zestawiono aktywność posłów w: głosowaniach, udział w debatach, wystąpieniach na posiedzeniach w roli sprawozdawców, interpelacjach i zapytaniach poselskich.

czytaj więcej...

Odbiór zaświadczeń o wyborze na posła na Sejm IX kadencji

W czwartek 24 października w Sali Kolumnowej Sejmu przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej wręczył wybranym 13 października posłom na Sejm IX kadencji zaświadczenia o wyborze.

czytaj więcej...

Kontynuacja 86. posiedzenia Sejmu

Ciąg dalszy prac nad kilkunastoma projektami ustaw, w tym zmianami w Kodeksie karnym, przeciwdziałającymi nielegalnym adopcjom, obniżeniem o 50 proc. stawki podatku akcyzowego dla pojazdów hybrydowych oraz utworzeniem Akademii Kaliskiej to podstawowe punkty porządku obrad drugiego i trzeciego dnia 86. posiedzenia Sejmu (15 i 16 października).

czytaj więcej...

Podziękowanie

Szanowni Państwo!
Dzięki Państwa 17 444 głosom ponownie będę reprezentował nasz region w Sejmie. Dziękuję za okazane mi zaufanie. To dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie.
Dziękuję też za wszelką pomoc w trakcie kampanii wyborczej.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl