Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Najlepsze życzenia dla wszystkich Dyrektorów, Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

czytaj więcej...

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Sędziszów Młp.

12 października w sędziszowskim Domu Kultury miały miejsce obchody Dnia Edukacji Narodowej.

czytaj więcej...

Kongres Samorządowy „INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ W POWIECIE”

W dniach 4-6 października odbył się  Kongres Samorządowy „INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ W POWIECIE”, zorganizowany w ramach konkursu MSZ "Dyplomacja Publiczna 2017".

czytaj więcej...

49. posiedzenie Sejmu

W porządku obrad znalazło się przede wszystkim I czytanie projektu ustawy budżetowej na 2018 r., pakiet rządowych przedłożeń uszczelniających system podatkowy i zwiększających ulgi dla najuboższych i twórców.

czytaj więcej...

OSE- szybki, bezpieczny i bezpłatny internet dla szkół

Będzie to publiczna sieć telekomunikacyjna, dzięki której szkoły podstawowe i ponadpodstawowe otrzymają bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu o przepustowości 100 Mb/s wraz z usługami bezpieczeństwa sieciowego i teleinformatycznego oraz usługami ułatwiającymi dostęp do technologii cyfrowych.

czytaj więcej...

Artykuł prasowy na temat służby zdrowia

> Zmiany w ochronie zdrowia
> Dofinansowania samorządu Województwa Podkarpackiego dla Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp. i Powiatowej Wypożyczalni Sprzetu Rehablitacyjnego i Urzączeń Pomocniczych w Ropczycach

czytaj więcej...

„Aktywna tablica”

Ponad 500 tys. zł do szkół powiatu dębickiego oraz ponad 450 tys. zł do szkół z powiatu ropczycko- sędziszowskiego trafi z rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”.

czytaj więcej...

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Od 1 października br. w związku z wejściem w życie przepisów dotyczących sieci szpitali zmieniają się niektórzy realizatorzy świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Mieszkańcy Podkarpacia mają do dyspozycji 27 miejsc realizacji świadczeń.

czytaj więcej...

Dzień Polskiego Państwa Podziemnego w Dębowej

Mszą św. w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Dębowej rozpoczęły się 1 października obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego. 

czytaj więcej...

48. posiedzenie Sejmu

W środę, 27 września o godz. 10.00 rozpocznie się 48. posiedzenie Sejmu, na którym posłowie zajmą się m.in. propozycją zwiększenia ochrony podatników przed nieuczciwymi kontrahentami. Sejm będzie także pracować nad uporządkowaniem systemu finansowania oświaty. Izba rozpatrzy również projekt ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl