Aktualności

42. posiedzenie Sejmu

Informacja ministrów sprawiedliwości i spraw wewnętrznych nt. śledztwa ws. śmierci Igora Stachowiaka rozpocznie 42. posiedzenie Sejmu. Porządek obrad uzupełniono o wypowiedzi ministrów w tej sprawie na prośbę rządu. Ponadto w planach prac Izby są nowelizacje ustaw o ustroju sądów powszechnych, Krajowej Radzie Sądownictwa i nowe prawo zakazujące propagowania systemów totalitarnych.

czytaj więcej...

Druga rocznica wyboru Andrzeja Dudy na Prezydenta RP

Dokładnie dwa lata temu Andrzej Duda zwyciężył w wyborach prezydenckich. Zobacz najważniejsze wydarzenia z minionych dwóch lat w dwuminutowym skrócie:

 

czytaj więcej...

#POżartowali

Przypomnijmy  jak zmieniały się wypowiedzi polityków Platformy Obywatelskiej na temat przyjmowania do Polski uchodźców...

czytaj więcej...

Wystąpienie posła Kazimierza Moskala na Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży

11 maja br. odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, podczas którego rozpatrzono informację Ministra Edukacji Narodowej na temat sytuacji uczniów po wprowadzeniu nowej sieci szkół oraz wpływu nowej sieci szkół na finanse samorządów terytorialnych.
czytaj więcej...

Więcej pieniędzy i sprawniejszy system podziału środków dla OSP

 

Doceniając rolę, jaką w systemie ochrony ludności odgrywają ochotnicze straże pożarne, rząd Prawa i Sprawiedliwości znacząco zwiększa wsparcie dla OSP oraz podejmuje działania w celu bardziej racjonalnej dystrybucji środków publicznych na ochronę przeciwpożarową. 

 

czytaj więcej...

41. posiedzenie Sejmu

Rozpoczęło sie 41. posiedzenie Sejmu

czytaj więcej...

Raport Rodzina 500 +

Najnowszy raport #Rodzina500plus jest dostępny na stronie http://www.mpips.gov.pl/gfx/mpips/userfiles/_public/1_NOWA%20STRONA/Aktualnosci/2017/Raport%20500%20stan%20na%2031%20marca%202017.pdf, a w nim pełne dane po roku funkcjonowania programu.

czytaj więcej...

"Urealnić znaczy urealnić"

Tak PO chce urealnić sprawy Polaków.

czytaj więcej...

258 placówek Senior+ w tym roku

131 placówek powstanie w tym roku ramach programu Senior+.  Do końca 2017 r. działać będzie w sumie 258 Dziennych Domów i Klubów „Senior+”. MRPiPS ogłosiło wyniki konkursu.

czytaj więcej...

4 maja - Międzynarodowy Dzień Strażaka

Dziś 4 maja - Międzynarodowy Dzień Strażaka.

Wszystkim strażakom składam serdeczne podziękowania i życzenia bezpiecznej służby.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl