Aktualności

#NowaPiątka – akcja informacyjna

W Rzeszowie zainaugurowano akcję informacyjną #NowaPiątka. O pakiecie rządowych programów poinformowała podczas briefingu prasowego wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

czytaj więcej...

Poparcie listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach europejskich

Rozpoczęło się zbieranie podpisów pod listami Prawa i Sprawiedliwości w wyborach europejskich. Zchęcamy do poparcia listy!

czytaj więcej...

"Madame Butterfly”- premiera musicalu

17 marca br. na scenie sędziszowskiego Domu Kultury odbyła się premiera dziesiątego spektaklu przygotowanego przez Licealny Teatr Muzyczny.

czytaj więcej...

Fundusz Dróg Samorządowych

14 marca Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart ogłosiła nabór wniosków na budowę, przebudowę lub remont dróg powiatowych i gminnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Podkarpacie otrzyma w b.r. w ramach funduszu rekordową kwotę ponad 270 mln zł.

czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Sędziszowie Młp.

8 marca 2019 r. w sędziszowskim Domu Kultury miało miejsce spotkanie dla Pań z Gminy Sędziszów Młp. zorganizowane przez burmistrza Bogusława Kmiecia.

czytaj więcej...

78. posiedzenie Sejmu

W środę 13 marca o godz. 10:00 rozpocznie się 78. posiedzenie Sejmu. Głównym punktem trzydniowych obrad będzie informacja ministra spraw zagranicznych o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2019 r.

czytaj więcej...

Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Dębicy

10 marca miały miejsce patriotyczno-religijne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dębicy.

czytaj więcej...

Wojewódzka konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości do PE w Jasionce

 W sobotę 9 marca w CWK G2A Arena w Jasionce odbyła się wojewódzka konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. 


 


 

czytaj więcej...

Promesy w ramach Programu Maluch + oraz Senior +

8 marca br. Sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz wręczył samorządom promesy w ramach Programu Maluch + oraz Senior +.

czytaj więcej...

100 lat kobiet w Sejmie. Posłanki - współtwórczynie polskiego parlamentaryzmu

Obchodzony dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet jest znakomitą okazją, nie tylko do tego, by tylko złożyć wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, siły i pogody ducha, ale też pokazać rolę, jaką kobiety odegrały w dziejach Sejmu.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl