Aktualności

516,1 mln zł na przebudowę i remonty obiektów sportowych w 2018 r.

Zaplanowana na 2018 r. kwota jest o 52,8 mln zł większa niż w 2017 r.

czytaj więcej...

"Przekonaliśmy do rzeczy prawie niemożliwej"

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem jakiego poseł Kazimierz Moskal udzielił tygodnikowi Reporter.

czytaj więcej...

Ustawa budżetowa na 2018 r. przyjęta przez Sejm, 11 stycznia

W budżecie zapewniono m.in. środki na kontynuację priorytetowych działań rządu, jak również na realizację zadań ważnych dla regionu, m.in. przygotowanie dokumentacji węzłów autostradowych Ostrów, Kolbuszowa, zakup samochodów strażackich dla OSP m.in. z powiatu rop.- sędz. i dębickiego, zakup nowych karetek, rozbudowa i wyposażenie Oddziału Opieki Paliatywno- Hospicyjnej w WSPR w Rzeszowie.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czytaj więcej...

Spotkania noworoczno – opłatkowe, Skrzyszów- Szkodna, 14 stycznia

W niedzielę 14 stycznia w Skrzyszowie oraz Szkodnej odbyły się spotkania noworoczno – opłatkowe dla seniorów i osób samotnych z tych miejscowości.

czytaj więcej...

Noworoczne spotkanie samorządowców, Rzeszów 12 stycznia

12 stycznia odbyło się wspólne spotkanie opłatkowo-noworoczne organizowane przez wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart, marszałka województwa Władysława Ortyla oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.

czytaj więcej...

Artykuł prasowy

Podwyżka płacy minimalnej

Nabór wniosków do Programu Otwarte Strefy Aktywności

 

 

czytaj więcej...

55. i 56. posiedzenie Sejmu

Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych o poprawkach zgłoszonych do projektu ustawy budżetowej na 2018 r. to główny punkt rozpoczynającego się w środę o godz. 10.00 dwudniowego, 55. posiedzenia Sejmu.

czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe ludzi pracy, Dębica

7 stycznia Poseł Kazimierz Moskal wziął udział w spotkaniu opłatkowym ludzi pracy. Spotkanie przedstawicieli dębickiej “Solidarności” z różnych zakładów pracy miało miejsce w kościele Bożego Miłosierdzia w Dębicy.

czytaj więcej...

Przedświąteczne spotkania z samorządowcami Ostrów- Dębica- Ropczyce

Poseł Kazimierz Moskal 28 i 29 grudnia 2017 r. uczestniczył w sesjach rady gminy Ostrów i Dębica oraz rady powiatu ropczycko- sędziszowskiego. W ich trakcie złożył samorządowcom noworoczne życzenia oraz przekazał sprawozdanie ze swojej pracy na półmetku kadencji Sejmu.

czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe dębickich samorządowców

W piątek 29 grudnia ub. r. odbyło się spotkanie opłatkowe samorządowców ziemi dębickiej. Najważniejszym punktem spotkania było uroczyste wręczenie odznak „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia”. Podczas wydarzenia nie zabrakło podsumowań i noworocznych życzeń.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl