Aktualności

84. posiedzenie Sejmu

Na rozpoczętym we środę 17 lipca 84. posiedzeniu Sejmu posłowie zajmą się m.in. 500+ dla dorosłych osób niepełnosprawnych będących w najtrudniejszej sytuacji, przeciwdziałaniem lichwie oraz sprawozdaniem z wykonania budżetu państwa za 2018 r.

czytaj więcej...

XIII Mistrzostwa Podkarpacia w Płukaniu Złota

W niedzielę  14 lipca 2019 r. w Gumniskach odbyły się XIII Mistrzostwa Podkarpacia w Płukaniu Złota.

czytaj więcej...

Rząd przeznaczy dodatkowe 82 mln zl dla OSP

Każda OSP będzie mogła wnioskować o fundusze, które pozwolą jej propagować zasady udzielania pierwszej pomocy, a także organizować przedsięwzięcia oświatowo-kulturalne oraz służące popularyzacji sportu i kultury fizycznej, które związane są z ochroną i prewencją przeciwpożarową.

czytaj więcej...

Piknik Wolności i Solidarności

W sobotę 6 lipca 2019 r. na ropczyckim stadionie odbył się Piknik Wolności i Solidarności. Imprezę w 39. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność” zorganizowali Region Rzeszowski NSZZ „Solidarność” i Oddział ZR w Ropczycach.

czytaj więcej...

Nowy łącznik autostradowy na Podkarpaciu

W Pustyni koło Dębicy 8 lipca br. został oficjalnie oddany do użytku łącznik drogowy, który połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

czytaj więcej...

Artykuł prasowy

Zapraszamy do zapoznania się z cyklicznym artykułem prasowym.

czytaj więcej...

83. posiedzenie Sejmu

W środę i czwartek (3 i 4 lipca) posłowie będą pracować m.in. nad projektem ws. zerowego PIT-u dla osób do 26. roku życia, ograniczeniem zatorów płatniczych, poselskim projektem ustawy o inwestycjach w zakresie budowy Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 – Oddziału Muzeum II Wojny Światowej.

czytaj więcej...

Gminny Dzień Rodziny w Woli Wielkiej, 29 czerwca 2019 r.

Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji, m.in. pokaz pierwszej pomocy z udziałem małych strażaków, plac zabaw, malowanie twarzy, pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego, występy artystyczne.

czytaj więcej...

Od 1 lipca 2019 r. Rodzina 500+ na każde dziecko

Zmiany w Programie Rodzina 500 plus wchodzą w życie 1 lipca 2019 roku. Świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało na wszystkie dzieci do 18. roku życia, bez względu na dochody uzyskiwane przez rodzinę.

czytaj więcej...

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 pragnę podziękować Wszystkim za trud, ciężką pracę i osiągnięte sukcesy oraz złożyć najlepsze życzenia.

Życzę Wszystkim wspaniałych, bezpiecznych oraz pełnych radości wakaci.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl