Aktualności

Artykuł prasowy

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prasowym m.in. na temat kontynuacji rządowych programów prorodzinnych w 2020 r.

czytaj więcej...

4. posiedzenie Sejmu

W środę 22 stycznia Sejm rozpoczął 4. posiedzenie. Przez kolejne dwa dni posłowie zajmą się m.in. nowelizacją ustawy o działach administracji rządowej, zmianami w Prawie budowlanym, nowelizacją ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów, a także projektami ustaw dotyczącymi ochrony zdrowia roślin.

czytaj więcej...

Ruszył nabór do programu ASOS 2020

Wspieranie aktywności seniorów, edukacja, integracja wewnątrz i międzypokoleniowa, usługi społeczne dla osób starszych – to główne cele Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Termin składania ofert upływa 31 stycznia br.

czytaj więcej...

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przyjął ustawę o 13. emeryturze

Ustawa przewiduje m.in., że emeryci i renciści otrzymają w kwietniu jednorazowo 1100 zł brutto (około 888 zł netto), a od 1 marca wszystkie emerytury i renty wzrosną o 3,24 proc., (nie mniej niż o 70 zł brutto).

czytaj więcej...

3. posiedzenie Sejmu

Projekt budżetu na rok 2020 jest najważniejszym punktem rozpoczętego w środę 8 stycznia 3. posiedzenia Sejmu. W porządku obrad Izby znalazł się także projekt gwarantujący wypłacanie w kolejnych latach 13. emerytury.

czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków PiS w Ropczycach

W niedzielę 5 stycznia br. członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z Gminy Ropczyce spotkali się na tradycyjnym spotkaniu świąteczno- noworocznym, by podsumować 2019 rok i podzielić się opłatkiem.

czytaj więcej...

Podsumowanie 2019 #2019NaPlus

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi zrealizowanymi w 2019 r. projektami rządu Prawa i Sprawiedliwości.

czytaj więcej...

III Otwarte Grand Prix Podkarpacia Amatorów ku pamięci Marcina Przydzielskiego w tenisie stołowym – Żyraków 21.12.2019

Po raz trzeci z rzędu UKS SP Korzeniów i LUKS ZSP Zasów we współpracy z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego zorganizował w pięknej sali sportowej SP w Żyrakowie wielki turniej tenisa stołowego w 11 kategoriach wiekowych, w którym wzięło udział ponad 100 zawodników z kilku województw.

czytaj więcej...

Pro publico bono

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z audycji Pro publico bono w Radiu Rzeszów z udziałem m.in. posła Kazimierza Moskala.

czytaj więcej...

Życzenia

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl