Aktualności

Artykuł prasowy

Półmetek kadencji Sejmu

Inwestycje samorządu Województwa Podkarpackiego na drodze wojewódzkiej nr 986 na terenie Gminy Ostrów w 2017 r.

czytaj więcej...

53. posiedzenie Sejmu

Pakiet pięciu projektów, tworzący Konstytucję Biznesu to jedne z najważniejszych dokumentów, którymi Sejm zajmie się podczas rozpoczynającego się w środę 53. posiedzenia Sejmu. Posłowie rozpatrzą ponadto sprawozdania komisji sejmowych o projektach reformujących wymiar sprawiedliwości, dotyczących Krajowej Rady Sądownictwa i Sądu Najwyższego.

czytaj więcej...

Orędzie Prezydenta RP Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym

We wtorek 5 grudnia 2017 r. Prezydent RP wygłosił przed Zgromadzeniem Narodowym orędzie z okazji 150. rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wydarzenie to rozpoczęło  świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która wypada w przyszłym roku.

czytaj więcej...

Podsumowanie połowy kadencji przez parlamentarzystów

Za nami dwa lata pracy obecnego Parlamentu. Zatem czas pierwszych rozliczeń i podsumowań.

czytaj więcej...

Jubileusz 70-lecia ZOZ w Dębicy

W sobotę 25 listopada br. miały miejsce obchody 70-lecia ZOZ w Dębicy. Rozpoczęły się one mszą święta w kościele pw. Św. Jadwigi. Dalsza część uroczystości odbyła się w auli dębickiej szkoły muzycznej.

czytaj więcej...

52. posiedzenie Sejmu

Na rozpoczynającym się dziś 52. posiedzeniu Sejmu posłowie zajmą się m.in. podniesieniem nakładów na ochronę zdrowia oraz zwiększeniem uprawnień konsumentów w przypadku konieczności zwrotu towaru. Rozpoczęte zostaną też prace nad prezydenckimi propozycjami zmian w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz nowej ustawy o Sądzie Najwyższym. Marszałek Sejmu otworzy obrady 22 listopada o godzinie 10:00, posiedzenie potrwa do piątku.

czytaj więcej...

35 lat Zespołu Pieśni i Tańca „Halicz”

W sobotę 18 listopada br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ropczycach odbył się uroczysty Koncert Jubileuszowy z okazji 35-lecia działalności artystycznej Międzyszkolnego Zespołu Pieśni i Tańca „Halicz”.

czytaj więcej...

Konferencja prasowa podsumowująca 2 lata rządu Prawa i Sprawiedliwosci

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości Poseł Kazimierz Moskal i Senator Zdzisław Pupa oraz pełnomocnik powiatowy PiS Bogusław Kmieć podsumowali podczas konferencji prasowej dwa lata pracy Parlamentu i rządu Premier Beaty Szydło.

czytaj więcej...

2 lata rządu PiS

W październiku 2015 r.  Polacy obdarzyli zaufaniem Prawo i Sprawiedliwość, oddając na kandydatów PiS największą liczbę głosów. W ciągu 2 lat działalności Sejmu VIII Kadencji i rządu Premier Beaty Szydło wprowadziliśmy wiele oczekiwanych przez obywateli rozwiązań.Półmetek kadencji można podsumować z zadowoleniem i satysfakcją.

czytaj więcej...

Obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada 2017 r. Ropczyce- Sędziszów Młp.- Dębica

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl