Aktualności

46. posiedzenie Sejmu. Podsumowanie prac Izby

 Uchwalenie ustawy o Sądzie Najwyższym oraz ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości, przyjęcie sprawozdania z wykonania budżetu państwa za 2016 rok i udzielenie absolutorium Radzie Ministrów - to najważniejsze decyzje podjęte przez Sejm podczas 46. posiedzenia.

 

czytaj więcej...

46. posiedzenie Sejmu

Dziś rozpoczyna się 46. posiedzenie Sejmu. Posłowie będą obradować trzy dni

czytaj więcej...

Program Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej rozstrzygnięty!

Blisko 250 mln zł (na lata 2017-2019) przekaże Ministerstwo Sportu i Turystyki na wybudowanie, przebudowanie lub wyremontowanie ok. 500 obiektów przyszkolnych w całym kraju.

czytaj więcej...

Uroczysta przysięga żołnierzy Terytorialnej Służby Wojskowej w Dębicy

W niedzielę 16 lipca w Dębicy, w obecności sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Michała Dworczyka, słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzieli żołnierze Terytorialnej Służby Wojskowej.

 

czytaj więcej...

Prezydent USA Donald Trump w Warszawie, 6 lipca 2017 r.

czytaj więcej...

45. posiedzenie Sejmu

 Ochrona roszczeń pracowniczych i pomoc dla młodych ludzi przy nabyciu pierwszego mieszkania to najważniejsze punkty w porządku obrad zaplanowanego na środę i piątek 45. posiedzenia Sejmu.

 

czytaj więcej...

Ratownictwo Medyczne na Podkarpaciu

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat stanu obecnego Ratownictwa Medycznego na Podkarpaciu oraz zmian proponowanych przez Panią Wojewodę Ewę Leniart (dodatkowe zespoły ratownictwa i miejsca stacjonowania).

czytaj więcej...

9 nowych zespołów ratownictwa medycznego w województwie

Aktualizacji wojewódzkiego planu działania systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne poświęcone było spotkanie zorganizowane 27 czerwca w Wielopolu Skrzyńskim z udziałem  wojewody podkarpackiego Ewy Leniart.  Jednym z przewidywanych do uruchomienia dodatkowych zespołów jest zespół w Wielopolu Skrz.

 

czytaj więcej...

Wojewoda Ewa Leniart o zmianach w Systemie Ratownictwa Medycznego

 "W momencie obejmowania urzędu, wobec napływających potrzeb, wobec argumentów, nie mogłam pozostać głucha, tylko postanowiłam dokonać tych zmian".

"Podpisy zbiera się, jak pisze się petycje, a ktoś nie reaguje. W przypadku karetki decyzja była już podjęta, a więc po co wracać do tematu, który jest rozstrzygnięty".

 

 

czytaj więcej...

Sieć szpitali na Podkarpaciu

Dobra wiadomość dla pacjentów!
Narodowy Fundusz Zdrowia przedstawił wykaz placówek zakwalifikowanych do tzw. sieci szpitali.
Na liście są placówki powiatowe m.in. w Dębicy, Sędziszowie Małopolskim (ZOZ w Ropczycach), Kolbuszowej, Strzyżowie.
 

 

czytaj więcej...

Starsze informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ

prezydent.pl
premier.gov.pl